Nasz salon

Sklep Pracownia Złotnicza Henryk Pawlik został założony w 1987 roku, zatem to już ponad 25 lat doświadczeń w produkcji oraz handlu. Sukces firmy został przeniesiony również na pole internetu.

Poprzez doświadczenie w branży złotniczej oraz profesjonalizm świadczonych usług sprawiają, że grono naszych Klientów w Polsce jak również za granicą z każdym dniem powiększa się.

W skład asortymentu wchodzi biżuteria złota, srebrna, stalowa, tytanowa oraz szeroki wybór zegarków renomowanych szwajcarskich firm: Tissot, Certina, Calvin Klein, Adriatica, Swatch oraz zegarki dla najmłodszych – Flik Flak.

Dodatkowy atut firmy to ukończone kursy na rzeczoznawcę diamentów PTGEM w 2003 roku oraz międzynarodowy kurs rzeczoznawcy diamentów ukończony w 2010 roku w Antwerpi.

Oferujemy najniższe ceny za najwyższą jakość oraz profesjonalizm.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co przekłada się na zadowolenie klienta oraz renomę firmy.

Wszystkie zakupione produkty starannie pakujemy oraz niezwłocznie wysyłamy.

Na rynku internetowym działamy od 2010 roku, mamy na swoim koncie juz ponad 700 zadowolonych klientów, o czym świadczą nasze komentarze na allegro.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się i skorzystania z oferowanych przez Nas produktów. Z całą pewnością postaramy się w pełni usatysfakcjonować nawet tych najbardziej wymagających Klientów.

Aktualnie firma prowadzi sklep w Kędzierzynie-Koźlu przy ulicy M.C.Skłodowskiej 6.